Lubitsementkrohvid
star_border

Lubi – traditsiooniline, tervislik ja keskkonnasäästlik

Lubitsementkrohv on alati hea valik. Sellega ei saa eksida, olgu keskkond või alus milline tahes. Lubitsementkrohv sobib igasse keskkonda. Peate lihtsalt veenduma, et krohvisüsteemi koostis oleks õige.

  • käsitsi või masinaga paigaldamiseks
  • vastupidav niiskuse mõjudele
  • aja jooksul tõestatud universaalne lahendus

Sobib igasse keskkonda

Vnútorné vápennocementové omietky

Lubitsementkrohv on tuntud oma suure tugevuse poolest ja see sobib igasse keskkonda. See hõlmab kõiki eluruume köögist vannitoani, suurema niiskusega ruume, pubisid ja garaaže. Samuti sobib see keraamiliste plaatide aluspinnaks.


Masinaga pealekantavad lubitsementkrohvid

Lubitsement-sisekrohv on esimene valik igasse siseruumi ning boonuseks on lihtne ja kiire masinaga paigaldus. Teine eelis on niiskuskindlus. Siledaks tasandatud krohvi pinda on lihtne sisevärviga üle värvida. Kareda pinnaga krohvi saab katta keraamiliste plaatidega.
Uutele müüritistele ja kuni 25 mm või maksimaalselt 30 mm paksusele krohvikihile sobib Baumit MPI 25 või MPI 25 L. Baumit MPI 25 L on müüritise krohvimiseks ideaalne kergkrohv, millel on suurepärased soojustavad omadused. Poorbetooni korral võib kasutada ka õhukesekihilist krohvi Baumit Lime. Vanade hoonete renoveerimiseks ja suuremate paksuste korral on ideaalne masinaga pealekantav krohv Baumit Core. Sellele krohvile tuleb siiski kanda viimistluskrohv.

Käsitsi pealekantavad lubitsementkrohvid

Käsitsi pealekantavatel krohvidel on täpse käsitöö austajate seas endiselt truid kasutajaid. Ideaalne renoveerimiseks ja väiksematele aladele. Kena traditsioonilise pinnastruktuuriga kvaliteetsed krohvid annavad igale kodule meeldiva ilme.
Baumit MVR Uni on ühekihiline krohv, millel on kena peeneteraline struktuur – terasuurus 1 mm. Baumit Core krohv sobib peamiselt vanemate hoonete taastamiseks. Sellele krohvile on vaja veel kanda ka kõva viimistlusega krohv. Baumiti lubitsementkrohv sobib peamiselt täpselt vormitud poorbetoonplokkidele.