Esmaklassiline silikoonkrohv ja -värv fassaadile
star_border

Kiiresti kuivavad fassaadid korallstruktuuri abil

Esmaklassiline silikoonkrohv Baumit StarTop ja uue põlvkonna värv StarColor nii uutele kui ka renoveeritud fassaadidele. Kvaliteetse silikoonsideaine ja uuendusliku täiteaine kombinatsioon loob ainulaadsed omadused fassaadi pikaajaliseks kaitseks ja pakub suuremat värvitoonide valikut.

  • Drypor-efekt
  • Vähemäärduv
  • Suurepärane krohvimisel

Kuidas kaitseb Drypor-efekt fassaadi?

Drypor efektBaumit StarTop kasutab pinna saastumise vähendamiseks hüdrofiilseid ja hüdrofoobseid omadusi. Hüdrofiilsus põhjustab niiskuse laialijaotumise, nii et see saaks kiiremini kuivada. Hüdrofoobsus tagab hea veetõrjuvuse mille tõttu imendub vähem vett krohvi. Mõlema omaduse kombinatsioonina kuivab pind kiiresti ja viimistlus püsib kauem puhtana. StarTop on elastsem, seda on lihtsam peale kanda ning selle tekstuur on väga ühtlane ja lihtsasti loodav.

Täiustatud omadustega silikoonvaik särava fassaadi tagamiseks

Drypor-efektiga Baumit Stari ainulaadne pind tõrjub niiskust ning kaitseb fassaadi vetikate ja sambla eest. Kaitset tugevdavad ka krohvis sisalduvad spetsiaalsed mikrokapslite kujul olevad lisaained, mille toimeaine vabaneb järk-järgult ja pika aja jooksul, ilma keskkonda kahjustamata.

Lihtsasti pealekantav fassaadikaitse

Krohvi Baumit StarTop lihtne pealekandmine tagab suurepärase tulemuse kõigi kuue struktuuri korral: 1,5K, 2K, 3K ja 2R, 3R ning peenkrohv StarTop Fine. Suurepäraste omadustega fassaadivärvi StarColor saab peale kanda ka kõrgsurve-värvipritsiga.

Biela fasáda

Hele iludus

Kui soovite endale säravvalget fassaadi, valige StarTopi krohv Life'i värvitoonis 0019. Spetsiaalne koostis ja pigmendid muudavad tooni veelgi säravamaks. Tagame teile kauni ja kauakestva fassaadi olenemata valitud värvitoonist.