Esmaklassiline silikoonkrohv ja -värv fassaadile
star_border

Kiiresti kuivavad fassaadid korallstruktuuri abil

Esmaklassiline silikoonkrohv Baumit StarTop ja uue põlvkonna värv StarColor nii uutele kui ka renoveeritud fassaadidele. Kvaliteetse silikoonsideaine ja uuendusliku täiteaine kombinatsioon loob ainulaadsed omadused fassaadi pikaajaliseks kaitseks ja pakub suuremat värvitoonide valikut.

  • Drypor-efekt
  • mustuskindel pind
  • suurepärane pealekandmine

Kuidas kaitseb Drypor-efekt fassaadi?

Drypor efektBaumit Star kasutab pinna saastumise vähendamiseks hüdrofiilseid ja hüdrofoobseid omadusi. Hüdrofiilsus põhjustab niiskuse laialivalgumise, nii et pind kuivab märja ilmaga kiiremini. Hüdrofoobsus tagab hea veekindluse ja vesi voolab seinalt paremini ära. Mõlema omaduse kombinatsioonina kuivab pind kiiresti ja mustus ei jää pinnale kinni. StarTop on elastsem, seda on lihtsam peale kanda ning selle tekstuur on väga ühtlane ja lihtsasti loodav.

Täiustatud omadustega silikoon särava fassaadi tagamiseks

Drypor-efektiga Baumit Stari ainulaadne pind tõrjub niiskust ning kaitseb fassaadi vetikate ja sambla eest. Kaitset tugevdavad ka krohvis sisalduvad spetsiaalsed mikrokapslite kujul olevad lisaained, mille toimeaine vabaneb järk-järgult ja pika aja jooksul, ilma keskkonda kahjustamata.

Lihtsasti pealekantav fassaadikaitse

Krohvi Baumit StarTop lihtne pealekandmine tagab suurepärase tulemuse kõigi kuue struktuuri korral: kraapekrohv 1,5K, 2K, 3K, kraapekrohv 2R, 3R ja peenkrohv StarTop Fine. Suurepäraste omadustega fassaadivärvi StarColor saab peale kanda ka kõrgsurve-värvipritsiga.

Täpsem teave

Fasádna omietka StarTop
StarTopi värvitoonid

StarTopi krohv ja värv on saadaval 758 Baumit Life'i värvitoonis (näidise numbrid lõpevad 2–9) ja iga struktuuriga.

Loe lisa
Farebné odtiene pre StarColor
StarColori värvitoonid

StarColori fassaadivärv on saadaval 654 Baumit Life'i värvitoonis.

Loe lisa
Farebný návrh fasády
Fassaadi värvilahendused

Kas te ei tea, mis värvi maja soovite? Usaldage oma fassaad meie kätesse. Loome teie jaoks kolm värvilahendust.

Loe lisa
Biela fasáda

Hele iludus

Kui soovite endale säravvalget fassaadi, valige StarTopi krohv Life'i värvitoonis 0019. Spetsiaalne koostis ja pigmendid muudavad tooni veelgi säravamaks. Tagame teile kauni ja kauakestva fassaadi olenemata valitud värvitoonist.