Kuidas valida fassaadi jaoks õige krohv?
star_border

Milline viimistlustoode valida fassaadile?

Viimistluskrohv või fassaadivärv?

Viimistluskrohv annab lisaks värvitoonile ja kaitsefunktsioonile ka fassaadile tekstuuri.

Viimistluskrohv on õhukese kihina pealekantav toonitav viimistlus- ja kaitsekiht. See kantakse peale krohvikelluga ja struktureeritakse (K või R tekstuur). Viimistluskrohv kantakse juba paigaldatud soojusisolatsiooni-liitsüsteemi armeerimiskihile või nt olemasolevale lubitsementkrohvile.

Fassaadivärv kantakse peale värvirulli või -pihustiga. Kõige sagedamini kasutatakse seda krohvitud fassaadide renoveerimisel ja uute mineraalsete fassaadide viimistlemisel.

Fasádna omietka
Fasádna farba

Esmaklassilised fassaadid

Valige oma vajadustele sobiv fassaadiviimistlus. Meie esmaklassilised viimistluskrohvid ja fassaadivärvid tagavad parima kaitse. Valikust leiate nii isepuhastuvad ja vetikate suhtes vastupidavad tooted, uue põlvkonna funktsionaalse täiteainega silikoonkrohvid kui ka intensiivsed ning jahutavate pigmentidega tumedad värvitoonid.

Isepuhastuv Baumit Nanopor

Väga hästi "hingav" modifitseeritud silikaat fassaadikrohv ja -värv, mis on vähemäärduv ja vetikatele ebameeldiv. Tänu mikroskoopiliselt siledale pinnale, mõõdetavale isepuhastusefektile ja mineraalse koostisele püsib fassaad pikka aega puhas.

Eriti vastupidav Baumit Star

Prémiová silikónová fasáda

Uue põlvkonna "Drypor" efektiga viimistluskrohvil ja värvil erilised omadused. Kvaliteetse silikoonsideaine ja funktsionaalse täiteaine kombinatsioon tagab suurepärase töötlemise, fassaadi parima kaitse ja puhtana püsivuse meie kliimas.

Intensiivsed värvid Baumit Puraga

Intenzívne odtiene

Sügavate, intensiivsete ja tumedate värvitoonide kasutamine  fassaadidel on alati raske ülesanne. PuraTop puhasakrülaat fassaadikrohvid ja PuraColor fassaadivärvid seovad hästi pigmente ja tagavad kauakestva tulemuse.

Täpsem teave

Värvitoonid

Majale õige värvitooni valimine on sageli keeruline. Külastage meie värvipoodi, otsige, vaadake, kombineerige ja valige endale meelepärane värvitoon.

Loe lisa
Farebné odtiene Baumit
Värvitoonid

Majale õige värvitooni valimine on sageli keeruline. Külastage meie värvipoodi, otsige, vaadake, kombineerige ja valige endale meelepärane värvitoon.

Loe lisa
Fasádne štúdio
Fassaadistuudio

Värvilised krohvid reaalsetel näidistel. Vaadake neid võrdlusseinal või päevavalguses välispinnal ning uurige värvitoone erineva nurga alt.

Loe lisa

Professionaalidele

Kui teie jaoks on peale funktsionaalsuse ja esteetika oluline ka toote hind, siis tehke valik meie professionaalidele mõeldud viimistlusrohvide ja fassaadivärvide seast. Siit leiate laia valiku tooteid igaks otstarbeks – nii uusehitistele kui ka renoveerimiseks. Saadaval on silikoon-, silikaat- ja akrüülkrohvid ning -värvid.

Dekoratiivsed fassaadid

Baumit CreativTopi dekoratiivkrohvi ja väljendusrikaste värvide, nagu Lasuur, Metallic ja Glitter kombinatsioon pakub fassaadi tekstuuri ja tonaalsuse kujundamiseks piiramatuid võimalusi. Päästke oma loovus valla ja valige endale meelepärane fassaadidisain. Krobeline, tekstuurne, betooni välimusega, kivi immitatsioon või täiesti sile efektvärviga viimistlus. Kujutlusvõimel ei ole piire.