Loomingulised fassaadid DesignLife
star_border

Dekoratiivkrohvid ja -värvid
Baumit DesignLife

  • loominguline, mitmekülgne ja omapärane fassaad
  • lõputud kujundusvõimalused
  • kaunid dekoratiivkrohvid ja tõhusad fassaadivärvid

Keskkond mõjutab fassaadi ja iga fassaad mõjutab ka keskkonda. Millist sõnumit soovime keskkonnale jätta? Kui otsite dekoratiivkrohvi jaoks õiget värvitooni ja struktuuri, vaadake enda ümber ja koguge inspiratsiooni. Valige toonid, mis on fassaadil loomulikud ja mis keskkonnaga sobivad.
Kas soovite eristuda? Valige dekoratiivkrohvile täiendav värvitoon või struktuur. Viige oma unistused ellu loomingulise dekoratiivkrohviga Baumit CreativTop.

Loominguline ja paindlik

Dekoratívna omietka

Loominguline Baumit CreativTop on universaalne dekoratiivkrohv, mida on nii käsitsi kui ka masinaga erakordselt lihtne töödelda. Tänu sellele saab seda kasutada soojustuse, aga ka vana ja uue mineraalkrohvi, tasandussegu, betooni ja renoveerimiskrohvi peal. Dekoratiivkrohv on saadaval kuue struktuuriga, mida saab omavahel kombineerida.

Isikupärane välimus

Dekoratiivkrohvi CreativTop kombineerimine modelleerimisfunktsioonide ja dekoratiivvärvidega pakub enneolematuid kujundusvõimalusi. Metallikvärv Baumit Metallic, glasuurvärv Baumit Lasur või läbikumav litritega värv Baumit Glitter. Lihtne töötlemine, hea hind ja tõhus tulemus garanteeritud!

Tulemusele orienteeritud

Baumit CreativTopi dekoratiivkrohvi ja -värvidega on fassaadi loominguliseks kujundamiseks lõputult võimalusi. Dekoratiivkrohv on saadaval 758 värvitoonis ning neid saab loominguliselt kombineerida. Tasandatud, harja või rulliga struktureeritud, poorne või täiesti sile ja värvitud – need ja paljud muud originaalsed struktuurid võivad lõpuks reaalsuseks saada.

Õppige tegema loomingulisi struktuure.

Kreatívne fasády videá
Õppevideod

Loomingulised tehnikad üksikasjaliku kasutusjuhendiga. Ammutage inspiratsiooni ja olge loominguline!

Vaata videot
Prospekt_CreativTop
Kasutusjuhend

Isikupärased kujundusvõimalused dekoratiivkrohviga Baumit CreativTop. 20 tehnikat üksikasjaliku kasutusjuhendiga.

Ava infoleht
Dekoratívne fasády
Erinevad loomingulised tehnikad

Loominguliste tehnikate galerii koos töötlusnäidetega. Tasandatud, harja või rulliga struktureeritud, sileda betooni või puidu välimusega, sile fassaad...

Ammuta inspiratsiooni
Farebné odtiene
Värvitoonid

Kas otsite õiget värvitooni? Vaadake loomingulise dekoratiivkrohvi 758 värvitooni ja Baumit DesignLife'i dekoratiivvärvide värvigammat.

Vaata värvitoone