Loomingulised fassaadid DesignLife
star_border

Dekoratiiv-viimistlus fassaadile

  • Loominguline, mitmekülgne ja omapärane fassaad
  • Lõputud kujundusvõimalused
  • Kaunid dekoratiivkrohvid ja efekvärvid

Keskkond mõjutab fassaadi ja fassaad mõjutab ka keskkonda. Kui otsite fassaadile õiget värvitooni ja struktuuri, vaadake enda ümber ja koguge inspiratsiooni. Valige toonid, mis on loomulikud ja mis sobivad keskkonnaga.
Kas soovite eristuda? Viige oma unistused ellu loomingulise dekoratiivkrohviga Baumit CreativTop.

Loominguline ja paindlik

Dekoratívna omietka

Loominguline Baumit CreativTop on universaalne dekoratiivkrohv, mida on nii käsitsi kui ka masinaga erakordselt lihtne fassaadile kanda. Seda saab kasutada soojusisolatsiooni-liitsüsteemil, klassikalisel paksukihilisel mineraalkrohvil ja betoonil. Dekoratiivkrohv on saadaval kuue erineva terasuurusega ja neid omavahel kombineerides saab luua efektseid tekstuure ja mustreid.

Isikupärane välimus

Dekoratiivkrohvi CreativTop kombineerimine modelleerimistehnikate ja dekoratiivvärvidega pakub enneolematuid kujundusvõimalusi. Metallikvärv Baumit Metallic, lasuurvärv Baumit Lasur või lasuurne metalliklitritega värv Baumit Glitter. Kaunis ja looinguline tulemus on garanteeritud!

Tulemusele orienteeritud

Baumit CreativTopi dekoratiivkrohvi ja -värvidega on fassaadi loominguliseks kujundamiseks lõputult võimalusi. Dekoratiivkrohv on saadaval 758 värvitoonis ning neid saab loominguliselt kombineerida. Tasandatud, harja või rulliga struktureeritud, poorne või täiesti sile ja värvitud – need ja paljud muud originaalsed struktuurid võivad lõpuks reaalsuseks saada.

Õppige tegema loomingulisi struktuure.

Kreatívne fasády videá
Õppevideod

Loomingulised tehnikad üksikasjaliku kasutusjuhendiga. Ammutage inspiratsiooni ja olge loominguline!

Vaata videot
Prospekt_CreativTop
Kasutusjuhend

Isikupärased kujundusvõimalused dekoratiivkrohviga Baumit CreativTop. 20 tehnikat üksikasjaliku kasutusjuhendiga.

Ava infoleht
Dekoratívne fasády
Erinevad loomingulised tehnikad

Loominguliste tehnikate galerii koos töötlusnäidetega. Tasandatud, harja või rulliga struktureeritud, sileda betooni või puidu välimusega, sile fassaad...

Ammuta inspiratsiooni
Farebné odtiene
Värvitoonid

Kas otsite õiget värvitooni? Vaadake loomingulise dekoratiivkrohvi 758 värvitooni ja Baumit DesignLife'i dekoratiivvärvide värvigammat.

Vaata värvitoone