Traditsioonilised lubikrohvid NHL
star_border

Traditsioonilised lubikrohvid kultuurimälestiste restaureerimiseks

Tradičné vápenné omietky

Baumit pakub erinevaid tootesarju ajalooliste hoonete restaureerimiseks, sh NHL-i sideaine ja valmissegatud krohvid. NHL-i toodete omadused on kohandatud nende ajalooliste eeskujude järgi ning need on ideaalne lahendus vana krohvi taastamisel. Tänu loomulikule poorsusele ja kergele paigaldamisele kasutatakse neid tooteid ka uute hoonete korral suurepärase sisekliima võimaldamiseks.

  • ajaloolisele hoonetele mõeldud eritooted
  • krohvisüsteemi tooted masinaga ja käsitsi paigaldamiseks
  • valmissegatud
  • ühtlane karboniseerumine hüdratsioon
  • hingavad süsteemid

NHL – Natural Hydraulic Lime
Looduslik hüdrauliline lubi

Looduslikult hüdrauliline lubi ühendab klassikalise lubikrohvi eelised – CO2 sidumine – ja hüdraulilise kõvenemise ilma täiendava tsemendi manuseta. NHL krohve kasutatakse eelistatavalt ajalooliste hoonete kaitsmiseks.

Historické omietky

Kuidas ajaloolisi hooneid ohutult remontida?

Ajaloolised hooned ja kultuurimälestised on ainulaadsed ja väärivad remondil kasutavate toodete kõrgeimat kvaliteeti. Baumit NHL-i tooted on väga hea lahendus sobiva ja kauakestva lahenduse saamiseks.

Aluspinna ja aluskrohvi ettevalmistus

Baumiti tootevalikus on NHL nakkekrohv (sissevikemört)  aluspinna ettevalmistamiseks enne NHL-i krohvide pealekandmist. Saadaval on käsitsi ja masinaga pealekantavad nakkekrohvid. Müüritise soojapidavate omaduste parandamiseks saab kasutada NHL-i soojustavat krohvi.

Dekoratiivkrohvid, krohvid, pinnakatted ja liimained

Viimane NHL-krohvikiht sileda pinna saamiseks kantakse  täitekrohvi kihile käsitsi või masinaga. Soojustavale krohvile võrguga tugevdava armeerimiskihi tegemiseks saab kasutada samuti NHL-i krohvi. Viimistluskihi tegemiseks on saadaval kahe terasuurusega (0,6 ja 1,0 mm) tooted.

NHL-i krohvi viimistlemiseks soovitame fassaadivärvi Baumit NanoporColor.