Määrdunud fassaadide renoveerimine
star_border

Määrdunud fassaadi renoveerimine

Kui fassaadil ei ole näha pragusid ega muid kahjustusi, vajab teie see ainult värvi värskendamist ning töö on lihtne ja kiire.

Kaks sammu uue fassaadini

Sügavale fassaadi imbunud mustus vähendab uue värvi nakkuvust. Seetõttu tuleb fassaadi pinda enne uue fassaadivärvi pealekandmist puhastusainega puhastada.
Seejärel kandke lihtsalt fassaadile kaks kihti kvaliteetset värvi ja teie maja on jälle nagu uus.

1. samm

Vyčistenie fasády

Puhastage pind Baumit ReCleaniga.

2. samm

Nová fasádna farba

Kandke peale uus fassaadivärv Baumit StarColor, NanoporColor, SilikonColor.

Täpsemad tööjuhised

1. Hinnake fassaadi seisundit

Znečistená fasáda

Fassaadi pind peab olema tasane ja ühtne, vetikate ja pragudeta. Harjake tolmune ja määrdunud fassaad või puhastage survepesuriga. Kui fassaadil on endiselt muid puudusi, tuleb need kõigepealt kõrvaldada.
Vaadake krohvimise ettevalmistust

2. Mida on vaja?

Znečistená fasáda

Valmistage ette Baumit ReClean, uus fassaadivärv, tugevate harjastega pintsel, fassaadirull või varustus fassaadi värvimisseadmega värvimiseks.

3. Puhastusaine

Fasádny čistiaci prostriedok

Tugeva mustuse ja rasva eemaldamiseks kasutage toodet Baumit ReClean. Olenevalt pinna määrdumisastmest kasutage toodet lahjendamata või lahjendage veega vahekorras kuni 1:10.

4. Fassaadi puhastamine

Čistenie fasády

Kandke Baumit ReClean peale pihustusvahendi või tugevate harjastega harjaga. Survepesuri kasutamise korral võib seda lisada ka vette. Laske olenevalt määrdumisastmest 2–20 minutit mõjuda. Tugeva määrdumise korral tuleb vahendit peale kanda mitmes etapis.
Seejärel peske fassaad leige veega või kasutage survepesurit.

5. Uus fassaadivärv

Nová fasádna farba

Kandke puhtale fassaadile kaks kihti kvaliteetset fassaadivärvi. Esimene kiht tuleb peale kanda 10–15% ulatuses veega lahjendatult. Pärast vähemalt 12 tunni möödumist kandke vajaduse korral peale üks kuni kaks kihti fassaadivärvi. Iga kihi vahe peab olema vähemalt 4 tundi.

6. Fassaadi pihustiga värvimine

Striekanie fasádnej farby

Baumiti fassaadivärvi võib peale kanda ka kõrgsurve-värvipritsiga. See võimaldab fassaadivärvi ka suurtele pindadele kiiresti ja ühtlaselt peale kanda.

Baumiti tooted

Õppevideo