Miks valida ETICS?
star_border

Miks on maja soojustamine vajalik?

Meeldiv eluruum ja tervislik sisekliima – need omadused teevad tavalisest majast kodu ning loovad nelja seina vahel mugavus- ja turvatunde. Soojusisolatsioon mängib siin olulist rolli. Soojustatud kodus olete alati heades kätes.

Ideaalne kaitse

Baumiti soojusisolatsioon on maja kandekonstruktsioonide jaoks ideaalne kaitse. Müüritis on ilmastikuolude ja siseseintele tekkiva hallituse eest kaitstud ning välispinnal ei ole külmasildu, pragusid ega kahjustusi.

Need on soojusisolatsiooni eelised. Tehke õige otsus!

Príjemné teplo v zime
Püsige talvel soojas

Soojustus kaitseb teie maja ja hoiab soojuse seal, kus vaja. Samal ajal koguvad massiivsete seinte sisepinnad soojust ja kiirgavad seda tagasi sissepoole.

Loe lisa
Príjemný chládok v lete
Püsige suvel jahedas

Suvel toimib soojusisolatsioon maja kaitsekilbina – see väldib müüritise ülekuumenemist, nii et siseruumide õhk on meeldivalt jahe.

Loe lisa
Tervisliku kodu kolm reeglit

Tervisliku kodu ehitamisel tuleb teha kolm olulist otsust.

Loe lisa
Hrúbka izolantu na zateplenie
Kui palju soojustust on vaja?

Kasutage meie kalkulaatorit, et teada saada müüritisele vajamineva soojustuse paksus, mis vastaks standardite nõuetele.

Loe lisa

Kulude kokkuhoid

Úspora energií pri zateplení

Soojusisolatsioon säästab kulusid kahel viisil. Külmadel kuudel vähendab soojuskao kõrvaldamine küttekulusid ja soojadel kuudel ei pea tegema kulutusi õhukonditsioneerile. Nii säästate kodu soojustamise korral energiakuludelt enam kui 50%.

Otstarbekalt valitud kandekonstruktsioon koos õigesti kavandatud soojusisolatsioonisüsteemiga vähendab investori jaoks oluliselt realiseerimiskulusid, tagab siseruumide ohutuma krohvimise ja üksikasjade kiire lahendamise.

Tõhus ja vastutustundlik konstruktsioon

Süsteemi „kandev sein + soojusisolatsioon“ korral saate siseruumide soojuskaitse saavutada ümbritseva konstruktsiooni väiksema kogupaksusega. Praktikas annab see näiteks 200 m2 hoonestatud ala korral kuni 4 m2 kasutatavat pinda lisaks. Kasutajat rõõmustab suurem elamispind ja investorit investeeringu suurem tõhusus, eriti kalli ehitusmaaga linnades.

Peale energiasäästu aitavad Baumiti soojusisolatsioonisüsteemid kaasa ka keskkonnakaitsele. Tänu vähenenud energiatarbimisele nii suvel kui ka talvel väheneb CO2 heitkogus enam kui 50%. Nii säästate eluruumide soojustamisega energiat ja suhtute vastutustundlikult meie laste tuleviku.