Kipskrohvid
star_border

Viimistlege kõik nõudlikud siseruumid kipskrohviga

Baumit Ratio – kvaliteetsed ja modernsed masinaga pealekantavad Baumiti kipskrohvid. Ideaalne kõigi nõudlike siseruumide jaoks, kus on vaja suurepärast viimistlust. Lisaväärtust annab sile ja särav seinapind.


  • suurepärane viimistlus
  • siledad seinad
  • kvaliteet taskukohase hinnaga

Eelised töövõtjale ja investorile

Tänu kvaliteedile, väga headele kasutusomadustele ja seinte siledale pinnale on Baumit Ratio krohvid ehitusfirmade seas moodsates kinnisvaraprojektides populaarsed.
Kipskrohvid sobivad igat tüüpi põrandatele ja kõigisse ruumidesse nii kodudes kui ka ühiskondlikes hoonetes kasutamiseks, nende seas köögid ja tavalised vannitoad. Need ei sobi väga suure niiskuskoormusega ruumidesse.

Vnútorné sadrové omietky

Masinaga pealekantavad kipskrohvid

Tarnitakse kottides või lahtiselt tsisternis. Ideaalne uute konstruktsioonide, suurte pindade ja hoonete krohvimiseks.

Baumit RatioGlatt L

See masinaga pealekantav kipskrohv on tänu suurepärastele kasutusomadustele väga populaarne. Uuenduslik kergem segu tagab parema pealekandmise ning siledad ja läikivad moodsad pinnad.

Baumit RatioGlatt

Liider masinaga pealekantavate kipskrohvide seas. Selle kvaliteetse läikiva pinnaga traditsioonilise kipskrohvi headust on tõestanud rahulolevate kasutajate aastatepikkused kogemused.

Baumit Ratio 20

See krohv võimaldab kasutajatel ühendada masinaga pealekantavate kipskrohvide tõestatult head töötlemisomadused lubitsementkrohvi traditsioonilise väljanägemisega. Sileda pinnaga kipskrohv.

Käsitsi pealekantavad kipskrohvid

Väiksematele pindadele, renoveerimistöödeks või akende vahetamiseks sobiv krohv. Sobib ka paksema kihi pealekandmiseks. Sileda või läikiva pinnaga. Tarnitakse kottides.

Ručná sadrová omietka