Isetasanduvad tasandussegud
star_border

Anhüdriidipõhised kipsisegud

  • isetasanduv
  • täiuslikult tasane pind
  • sobib ka põrandakütte korral

Kindel pind jalge all!

Potery

Põrandad peavad olema tasased. Anhüdriidist tasandusseguga seisate alati kindlalt püsti. Valatud tasandussegud on end tõestanud aastatepikkuse praktikaga ja neist on saanud professionaalide esimene valik. See ohutu ja keskkonnahoidlik ehitusmaterjal loob aluse tervislikule elukeskkonnale. Kipsisegud on stabiilsed ega tõmbu soovimatult kokku.

Vähem müra

Isetasanduvate tasandussegudega saab põranda paksuselt kokku hoida. Tasandussegud kantakse peale vähemalt 35 mm paksuse kihina, mida on 25% vähem kui tsemendipõhise tasandussegu korral. Säästu põranda paksuselt saab kasutada soojus- või heliisolatsiooni tarbeks, seega suurendab see eluruumi soojust ja mugavust.

Põrandaküte

Tänu suurepärasele soojusjuhtivusele on valatud anhüdriidipõhised tasandussegud põrandakütte korral ideaalsed. Kipsisegu ühendab mugavuse ja kulude kokkuhoiu. Tasandussegud ümbritsevad põrandakütte torusid ideaalselt, nii et tulemuseks on soojuse kiirem ja ühtlasem jaotumine põrandapinnal.

Poter na podlahové vykurovanie

Kiire ja lihtne

Samonivelizačný poter

Uus- või ümberehitused, erinevad aluspinnad, mistahes põrandakate – valatud tasandusseguga saate töötada kiirelt, usaldusväärselt ja mõistliku hinnaga. Tänu anhüdriidipõhiste tasandussegude isetasanduvatele omadustele ja vedelale koostisele on võimalik saavutada ettenähtud tasasus, nii et põranda tasandamiseks ei ole vaja täiendavaid isetasanduvaid viimistluskihte. Baumit Alpha kipsisegu on saadaval kottides või tsisternides. Valatud tasandussegud on stabiilsed, ei tekita põrandatele soovimatut survet ja puudub vajadus täiendava toestuse järele. Anhüdriidipõhised tasandussegud on ehitajate ja investorite jaoks õige valik.

Baumit Alpha 2000

Kategooria CA-C20-F5 isetasanduv valatud kipsisegu siseruumidesse, ideaalne põrandakütte korral. Anhüdriidipõhist tasandussegu võib paigaldada kontaktsena (25–50 mm), eraldiseisvana (30–50 mm), ujuvana (35–50 mm) või põrandakütte tasanduskihina (vähemalt 35 mm + küttetorude diameeter).

Baumit Alpha 3000

Kategooria CA-C30-F6 suurendatud tugevusega isetasanduv valatud kipsisegu siseruumidesse, ideaalne põrandakütte korral. Sobib ka väiksemate paksuste korral. Anhüdriidipõhist tasandussegu võib paigaldada kontaktsena (25–35 mm), eraldiseisvana (25–40 mm), ujuvana (30–50 mm) või põrandakütte tasanduskihina (vähemalt 35 mm + küttetorude diameeter).